09128000922

جشن عقد

جشن عقد

جشن عقد

جشن عقد که با نام جشن نامزدی هم شناخته می شود، از زمان ایران باستان پا برجاست .مراسم جشن عقد یکی از مهم ترین جشن های شروع یک زندگی مشترک است.

از اهمیت جشن عقد می توان به این مورد اشاره کرد که بسیاری از زوج ها ترجیح می دهند، جشن عقد مفصلی در باغ ها و فضا های باز و بسیار با شکوه برگزار کنند.

اما با توجه به فصل برگزاری مراسم و همچنین تعداد میهمانان می توان این مراسم را در فضاهای مسقف هم اجرا کرد .که هر کدام ازاین فضاها زیبایی و ظرافت خود را می طلبد و باید به کمک مشاوران و طراحان مجرب و خوش ذوق لوکیشن مراسم را گل آرایی و نور پردازی کرد .تشریفات عقد سورینو همان طور که آمادگی کامل دارد تا به کمک شما در لوکیشن خصوصی شما بیاید، می تواند لوکیشن های متنوع و خلاقانه ای را هم در اختیارتان بگذارد.

اما پیشنهاد ما به مراجعین سورینو، لوکیشن عقد مدرن و مجهز سورینو است .این لوکیشن با دارا بودن تمام امکانات به روز شامل چمن اختصاصی برکه ی جذاب و فضای مسقف مدرن و همچنین با انواع سفره عقد های مجلل و با شکوه میزبان شما در بهترین روز از زندگی شماست.

بعد از انتخاب لوکیشن مراسم عقد به سراغ مهم ترین بخش از جشن عقد یعنی سفره عقد می رویم .سفره عقد اولین جایی است که عروس و داماد دقایق اولیه زندگی مشترک خود را در آن می گذرانند .پس به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

تشریفات سورینو با در نظر گرفتن سلیقه ی شما و گل آرایی و شمع آرایی های به روزو ژورنالی و با توجه به لوکیشن جشن عقد ،سفره عقد اختصاصی و منحصر به فردی مانند سفره عقد نقره، سفره عقد کریستال، سفره عقد آیینه، سفره عقد برنز و سفره عقد روستیک طراحی و مهیا می کنند.