09128000922

جشن تولد

جشن تولد

جشن تولد

.جشن تولد از آن جشن هایی است که سن و سال در آن مطرح نیست. فرقی نمی کند 5 ساله باشید یا 50 ساله در هر سنی می توانید تولدتان را با توجه به سن و سال و سلیقه اتان جشن بگیرید. اما اگر از دوران کودکی گذر کرده اید، فراموش نکنید که برای جشن تولد خود حتما به روحیات کودکانه ی درونتان توجه کنید.

.طراحی و دکوراسیون جشن تولد ارتباط مستقیمی با شخصیت شما دارد. می توانید برای دیزاین مراسم خود از گل و شمع و یا از بادکنک و شکوفه های کاغذی استفاده کنید هیچ کدام از این گزینه ها مختص به رنج سنی خاصی استفاده نیست.

اما برای برگزاری یک تولد جذاب، انتخاب تم متفاوت و خلاقانه مهم است .تم های کودکانه به 2 بخش پسرانه و دخترانه تقسیم می شود.

تم های مورد علاقه ی دختران معمولا از شخصیت های کارتونی مانند السا، الیزا و... وتم های مورد علاقه ی پسرها عموما از شخصیت قهرمانان مثل بتمن، اسپایدرمن و تم باغ وحش است.

شما می توانید با انتخاب رنگ های مناسب، تم مراسم را حفظ کنید.

یکی از لذت های جشن تولد مانند هر جشنی میز خوراکی های آن هست. برای تولد های عصرانه بیشتر فینگر فود های سرد و گرم در نظر گرفته می شود و برای تولد هایی که تم رسمی تری دارند معمولا میز شام هم در جشن قرار می گیرد.

به دلیل جنب و جوش و تحرک زیاد در مراسم تولد نباید از سرو نوشیدنی های سرد و گرم غافل شد.

یکی دیگر از المان های مهم جشن تولد انتخاب کیک است. استفاده از کیک های متفاوت و مناسب با روحیاتتان می تواند کامل کننده یک جشن تولد باشد.

یکی از کارهای هیجان انگیز دیگر برای جشن تولد طراحی و دوخت لباس های خاص و برای کودکان لباس های شخصیت های کارتونی مورد علاقه اشان، است.

همچنین با خلق بازی های جدید و خلاقانه می توانید شبی خاطره انگیز را برای میهمانانتان فراهم کنید.

طراحی و اجرای رقص و پرفورمنس هم می تواند یکی از گزینه هایی باشد که مراسم تولد شما را بسیار سرگرم کننده و خاطره انگیز کند.

تیم تشریفاتی سورینو متناسب با سلیقه و روحیاتتان به کمک مشاوران خبره در زمینه ی برگزاری تولد، جشن تولدتان را گرم و زنده اجرا می کنند.